Jestli jste se sem nějakým způsobem dostali, tak to tu aspoň omrkněte...!!!!A hlasujte v anketě díky....

Horoskop na Říjen

20. října 2007 v 23:06 | Ivska |  Horoskopy

Znamení měsíce: VÁHY (23. září - 23. října)

Jaká jsi?

Život lidí narozených ve znamení Váhy ovládá a řídí cit pro krásu, harmonii a spravedlnost. Díky taktu, šlechetnosti, velkorysosti a vyrovnanosti jsou Váhy vždy středem zájmu ostatních lidí. Váhy mají jen zřídkakdy nepřátele a často silně ovlivňují své přátele i rodinu. Jsou ctižádostivé, tělesně i duševně silné. Dobře se orientují mezi lidmi, vědí na koho je třeba se kdy obrátit. Kam přijdou, tam na sebe strhávají pozornost. Jsou dobromyslné a příjemné, ale také dovedou být uražené a nesnášejí plnit příkazy. Jsou neobyčejně inteligentní. Zároveň jsou naivní a důvěřivé.

Známé osobnosti v znamení Váhy!

Brigitte Bardot, Martina Navrátilová, Veronika Žilková, Monica Bellucci, Ilona Csáková, Matt Damon, Eminem, Václav Havel, Nicky Hilton, Avril Lavigne, John Lennon, Viggo Mortensen, Gwyneth Paltrow, Luciano Pavarotti, Daniela Peštová, Tomáš Rosický, Alicia Silverstone, Ashlee Simpson, Will Smith, Gwen Stefani, Catherine Zeta-Jones…
Váhy

Kdo se k tobě hodí?

Beran (21. března. - 20. dubna.)

PRO TEBE: Konečně jsi trochu nad věcí a dokážeš se povznést nad to, co tě dřív trápilo. Pokud ti tvůj kluk už leze na nervy, na nic nečekej a uteč od něj, protože pak se ho už jen těžko zbavíš. Těš se na nové kluky, které potkáš na prázdninách už kolem 10. října!
Láska: ♥♥
Beran

Býk (21. dubna - 21. května)

Občas se kolem tebe motá tolik kluků, že ani nevíš, kterého si vybrat. Zkus zapomenout na rozum a nech se vést srdcem. Když budeš vědět, co chceš, určitě to získáš. Energii ti dodá sport!
Láska: ♥♥♥
Býk

Blíženci (22. května - 21. června)

Jestli máš pocit, že se v klucích vůbec nevyznáš, zavolej nej kámoškám a vyražte někam na chatu, kde si super odpočinete a vyčistíte si hlavu. Jakmile budeš chvíli sama, pak brzo poznáš, jestli o NĚJ ještě stojíš, nebo půjdete každý svou cestou.
Láska: ♥♥
Blíženci

Rak (22. června - 22. července)

Potřebuješ se zamilovat do kluka, který se ti bude nejen líbit, ale se kterým si budeš rozumět stejně dobře jako s nej kámošem. Možná že někoho takového potkáš v partě nebo na nějaké zajímavé akcičce. Nenech si ujít super koncerty i večírky u kamarádek.
Láska: ♥♥
Rak

Lev (23. července - 23. srpna)

Pokud sis ještě nenaplánovala žádný program na program na říjnové víkendy. Možná právě na některé z akcí potkáš kluka, se kterým si skvěle zaflirtuješ. Jestli z toho bude něco víc, bude záležet jenom na tobě. S rozhodnutím ale neváhej.
Láska: ♥♥♥
Lev

Panna (24. srpna - 23. září)

Vypadá to, jako bys dělala všechno pro to, aby ses dostala do pořádných průšvihů. Potřebuješ se trochu uvolnit a naplánovat si činnosti, které tě budou fakt bavit. Pokud ti to ve vztahu neklape, radši ho ukonči. Právě teď máš velkou šanci, že potkáš nového super týpka.
Láska: ♥♥♥
Panna

Váhy (24. září - 23. října)

Jestli bys chtěla ve svém životě něco změnit, pak to udělej právě teď. Možná že budeš překvapená, co všechno se dozvíš od svého miláčka a kámošů. Rozhodně ti to ale hodně pomůže a taky uvolní ruce. Doma bude trochu napjatá atmosféra, a tak budeš chtít za každou cenu někam vypadnout.
Láska: ♥♥
Váhy

Štír (24. října - 22. listopadu)

To, co sis naplánovala s partou, budeš muset možná změnit. Tvůj kluk na tebe bude dost žárlit. Snaž se mu vysvětlit, že potřebuješ trochu svobody. Nevzdávej se snů, jen si uvědom, že je můžeš uskutečnit jen s tím, kdo je stejně založený jako ty:-)
Láska: ♥
Štír

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Drž se svých plánů a neutíkej před problémy. Kluk, o kterého budeš mít největší zájem, nebude tak snadno k dosažení, ale to neznamená, že vám to ještě nemusí vyjít. Jakmile se objeví příležitost, klidně po něm vystartuj a pak vyčkávej:-)
Láska: ♥♥♥
Střelec

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kamarádky s tebou nic nesvedou, ale kluk, kvůli kterému nemůžeš v noci spát, může hodně rychle změnit tvoje plány. Jakmile se ti ozve, udělala bys pro něj všechno na světě. Počítej ale s tím, že nikdy nedokážeš být ta druhá... takže trochu uber, abys ho úplně nepřeválcovala.
Láska: ♥♥
Kozoroh

Vodnář (21. ledna - 18. února)

Čeká tě spousta vzrušujících situací, na které jen tak nezapomeneš. Ty nejlepší kluky potkáš na různých adrenalinových akcích nebo naopak v klidném v kině. Na kluky budeš působit jako magnet - takže možná nebudeš vědět, kterého si vybrat.
Láska: ♥♥♥
Vodnář

Ryby (19. února - 20. března)

Dej si pozor na neukončené vztahy z minulosti, které by mohly překazit tvoje plány a vstoupit do hry právě ve chvíli, kdy se ti to bude nejmíň hodit. Kamarádka - špionka bude fajn, ale později by vám už mohla trochu překážet. Jestli chceš s něčím začít, pak se dej na nějaký sport.
Láska: ♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kelo kelo | 20. října 2007 v 23:07 | Reagovat

___SUPER___www.extreme55.estranky.cz___SUPER___

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama