Jestli jste se sem nějakým způsobem dostali, tak to tu aspoň omrkněte...!!!!A hlasujte v anketě díky....

Horoskop na Srpen

12. srpna 2007 v 13:27 | Ivska |  Horoskopy

Znamení měsíce: LEV (23. července - 23. srpna)

Jaká jsi?

Lvi mají optimistický pohled na život, veselou mysl a dobrou výmluvnost. Své okolí naprosto okouzlují úsměvem, chováním a milými způsoby. Jsou odvážní, bystří, rafinovaní a navíc jim většinou přeje i štěstí. Milují obdiv a s náramným potěšením udělují rady ostatním. Lev se nikdy nespoléhá na druhé a sám rád pomáhá slabším. Lvíčci by si měli dávat pozor na lhostejnost, lenost a svou panovačnost. Mají rádi přepych a nedělá jim problémy utrácet za zábavu a legraci. Většinou všude chodí pozdě. Lev je neobyčejně věrný přítel, ale dokáže být také mocným nepřítelem. Lvi jsou neustále ve víru vášní, a to nejen v lásce, ale i v životě:-)

Známé osobnosti ve znamení Lva!

Alexandre Dumas, Madonna, Jacqueline Kennedy, Alfons Mucha, Fidel Castro, Boleslav Polívka, Dustin Hoffman, Oldřich Nový, Napoleon Bonaparte, Alfred Hitchcock, Princezna Margaret, Jásir Arafat, Július Satinský...
Lev

Kdo se k tobě hodí?

Láska:Beran, Lev
Sex: Váha, Střelec

Beran (21. března. - 20. dubna.)

Na poli lásky bys mohla být více zranitelná, dávej si pozor na neupřímnost a na "rychlé" letní románky. V lichocení nepřeháněj, ztrácíš pak důvěryhodnost. Zdá se, že máš tendence snadno se rozčílit. Někdy jsi jako hurikán, tak se hoď do pohody.
Beran

Býk (21. dubna - 21. května)

Po delší době ti udělá radost někdo, koho jsi už dlouho neviděla. Udělej něco pro sebe, změna ti prospěje. Jestli jsi pořád unavená a bez nálady, dopřej si odpočinek v podobě masáže, sauny, kina nebo dobré knížky. Jízda na černo se ti prodraží, dej si pozor!
Býk

Blíženci (22. května - 21. června)

Ani nemysli na to, že bys mohla začít držet nějakou drastickou dietu. Mohlo by ti to přinést velké zdravotní problémy. Zkus udělat kamarádce radost nějakou maličkostí, uvidíš, jak jí potěšíš! Máš obdivuhodnou energii a výdrž a to se cení.
Blíženci

Rak (22. června - 22. července)

Někdo ti závidí a proto se do tebe začne navážet a za zády tě pomlouvat. Rozhodně se tím nenech rozhodit je to jen závist. Náladu ti spraví kamarádky nebo tvůj miláček:-) Pozor - pokud jsi nezadaná, kluk tvých snů je na dosah! Možná podnikneš nečekanou cestu!
Rak

Lev (23. července - 23. srpna)

Stůj si za svými názory a pokud něco opravdu chceš, bojuj o to a nevzdávej se! Názory ostatních tě v tu chvíli asi nebudou moc zajímat, ale zamysli se nad nimi. Koncem měsíce tě čeká příjemné překvápko! Měj oči otevřené, ať ho nepropásneš!
Lev

Panna (24. srpna - 23. září)

Udělej si více času na lásku! Ať už na hledání lásky, nebo na svého přítele. Nenech se vyprovokovat k hádkám, nemá to cenu. Mohla bys říci něco, co by tě později hodně mrzelo. Věnuj se sobě a snaž s dělat věci, co tě baví a něco tvořit.
Panna

Váhy (24. září - 23. října)

Vyhýbej se riskantním situacím a extrémním sportům. Hrozí menší úraz. Pozor také na návaly zlosti, pokud už to na tebe přijde, zkus se vybít jinak, než na svých přátelích. Kolem 12. srpna tě čeká překvapivě dobrá a nečekaná zpráva!
Váhy

Štír (24. října - 22. listopadu)

Ve společnosti budeš za hvězdu a čekají tě jen samé příjemné pochvaly a lichotky. Nezapomeň je vracet:-) Zkouška partnerského vztahu pomalu vrcholí. V následujících dnech se budeš muset rozhodnout, co vlastně chceš.
Štír

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Seznámíš se s někým, kdo v budoucnu hodně ovlivní tvůj život. Proto se snaž být s většinou lidí zadobře:-) Věnuj se cvičení a své postavě, občas je potřeba na sobě zapracovat. Při cestě do ulic si dávej pozor na peněženku a osobní věci.
Střelec

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Nic by tě nemělo rozhodit, na všechno se dokážeš podívat s nadhledem. Vyrážej často mezi lidi, je tu velká šance, že potkáš nové přátele, nebo dokonce lásku. Co se týče rodiny, obrň se trpělivostí, hrozí menší hádky a nedorozumění. Vše se ale srovná.
Kozoroh

Vodnář (21. ledna - 18. února)

Pokud potřebuješ s něčím důležitým poradit, dobře si rozmysli, na koho se obrátíš. Ne všichni to s tebou totiž myslí dobře. Neměla bys přepínat svoje síly, nebo tě skolí první viróza, na kterou narazíš. Co se týče lásky, měj oči otevřené, někdo po tobě jede! :-)
Vodnář

Ryby (19. února - 20. března)

Jsi zábavná a okouzlující a téměř všechno se ti daří. Jen si dej pozor na přílišné flirtování, tvůj přítel by to nemusel skousnout. Těš se na zlepšení finanční situace a na super výhodné nákupy. Měla bys zvýšit dávku vitamínů a trochu se zamyslet nad svou životosprávou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama