Jestli jste se sem nějakým způsobem dostali, tak to tu aspoň omrkněte...!!!!A hlasujte v anketě díky....

Horoskop na Červenec

22. července 2007 v 21:03 | Ivska |  Horoskopy

Znamení měsíce: RAK (21. 6. - 22. 7.)

Jaká jsi?

Povaha Raků přináší snivou náladu, intuici, vnímavost k okolí a rozumné plánování. Všechny tyto vlastnosti dokážou Raci skvěle využít. Snivou romantickou náladu uplatňují v lásce, dobrou intuici v případě životních rozhodování a plánování ve financích. Nejtypičtější vlastností Raka je velmi vyvinutý smysl pro domov a rodinu. Peníze se u Raka drží a jim to dělá dobře. Nálady Raka jsou velmi proměnlivé. Tito lidé se často utápějí v depresi. Račí citlivá povaha je chráněna tvrdou ulitou. Je také studnou tajností. V podstatě jsou Raci velmi skromní, mají úctu k historii a smysl pro tradici. Záleží jim na druhých a chtějí pomoci. Jejich klidná povaha je zařazuje mezi flegmatiky, uvnitř však je skrytá síla, kterou zmobilizují vždy, když si vytyčí nějaký cíl. Raci také velmi rádi cestují a na svých cestách často vyhledávají dobrodružství, čím si naplňují svoje sny. Do lásky vnášejí Raci romantiku a fantazii. Milují naplno.

Známé osobnosti ve znamení Raka!

Harrison Ford, Meryl Streepová, Karel Gott, Louis Armstrong, Jan Neruda, Ernest Hemingway, Franz Kafka, Erich Maria Remarque, Ota Pavel, Rembrandt, Ringo Starr, Josef Jungmann, Francesco Petrarca, Jiří Grossmann.…
Rak

Kdo se k tobě hodí?

Láska:Štír, Ryby
Sex: Býk, Panna

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Koncem měsíce tě možná zaskočí nečekaná špatná zpráva. Nic si z toho ale nedělej a snaž se zachovat si chladnou hlavu a vyřešit všechno v klidu. Možná ti s tím pomůže jeden z mnoha tvých nových ctitelů! Kolem 12. července si dávej pozor na peníze.
Beran

Býk (21. 4. - 21. 5.)

I když máš pocit, že se všechno hroutí, vydrž a uvidíš, že se situace brzy změní k mnohem lepšímu! Měj oči otevřené a uvidíš, že se kolem tebe motá několik kluků. Jen nemají možná dost odvahy tě oslovit. Pomoz jim:-)
Býk

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nezapomínej na kamarádky, které jsi dlouho neviděla. Vzdálenost by neměla mít šanci zničit vaše super přátelství! Udělej si čas také na domácí mazlíčky. Na koupáku máš možnost poznat skvělého kluka. Dej mu šanci a nebudeš litovat!
Blíženci

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Blíží se pár velkých změn, o kterých nemáš zatím nejspíš ani tušení. Dávej si pozor na pusu a rozmýšlej se dobře, když budeš chtít někomu radit. Nemuselo by se ti to vyplatit. U vody si dávej pozor na menší úrazy. Kolem 15. července tvé srdce zahoří láskou!
Rak

Lev (23. 7. - 23. 8.)

Rozhodni se pořádně, na kom ti opravdu nejvíc záleží. Při hádkách buď tvrdá a nenech se zastrašit. Neúspěch když nezabije, tak tě posílí. Koncem měsíce tě čekají samé super zprávy! Je nejlepší doba na změny.
Lev

Panna (24. 8. - 22. 9.)

Hravě zvládneš všechno, na co sáhneš. Využij nečekaného pozvání od přátel, budeš příjemně překvapená, koho všeho potkáš. Přesvědč okolí o tvé spolehlivosti, naslouchej svému srdci a řiď se hlavně svými city.
Panna

Váhy (23. 9. - 22. 10.)

Netvař se vždycky, jako když máš všechno na háku, protože sama dobře víš, že to tak pořád není:-) Přiznání vlastních chybiček je někdy polehčující okolnost. Krouží kolem tebe několik nápadníků, tak vybírej dobře, podle svého nejlepšího vědomí.
Váhy

Štír (23. 10. - 21. 11.)

Měla bys splnit sliby, které jsi nedávno někomu dala. Ten "někdo" ti totiž hodně důvěřuje a prožil by obrovské zklamání, kdyby se splnění slibu nedočkal. Ve volném čase se věnuj zkrášlování svého těla. Taková hodinka plavání denně dělá s postavou divy:-)
Štír

Střelec (22. 11. - 22. 12.)

Dokážeš se prosadit v partě a mezi přáteli. Jen tolik nepodléhej svým náladám a důkladně přemýšlej o svých budoucích plánech. Pozor, na obzoru je někdo skvělý ve znamení Býka nebo Kozoroha! Hlavně neseď doma, ale užívej si venku nebo si vyraž alespoň do kina.
Střelec

Kozoroh (23. 12. - 19. 1.)

Tento měsíc bude plný velkých změn. Skoro všechny budou k lepšímu, ale tvé vnímání jede na 100 %, takže budeš občas trochu přecitlivělá. Koncem měsíce tě čeká skvělá zpráva a měl by se objevit i zajímavý finanční obnos:-)
Kozoroh

Vodnář (20. 1. - 19. 2.)

Zamysli se nad tím, co máš na sobě ráda a hned se podle toho zařiď. Jednoduše si dělej radost a dopřej si své oblíbené pohodlíčko. Kup si něco jen pro sebe a rozmazluj se. V lásce mysli víc také na partnera. Svěř se kámošce, uleví se ti.
Vodnář

Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Potřebuješ si vydechnout? Nastal vhodný čas! Můžeš relaxovat, bavit se a užívat si. Kolem 11-tého naslouchej svým přátelům - někdo ti chce svěřit velké tajemství. Pozor, zajímavý milostný románek je na obzoru!
Ryby
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama