Jestli jste se sem nějakým způsobem dostali, tak to tu aspoň omrkněte...!!!!A hlasujte v anketě díky....

Horoskop na Duben

6. dubna 2007 v 22:08 | Ivska |  Horoskopy

Znamení měsíce: BERAN (21. 3 - 20. 4)

Jaká jsi?

Máš nekomplikovanou povahu, pevnou vůli, jsi ctižádostivá a toužíš po nezávislosti. Nebojíš se žádných překážek a nenecháš se odradit neúspěchem. Nevyhýbáš se boji. Miluješ nové a neznámé věci. Dokážeš se rychle rozhodovat. Berani se dobře uplatní v obchodě, reklamě, novinařině nebo umění. Snadno se zamiluješ, ale brzy zas ochladneš. Holky "Beranice" mívají spoustu ctitelů! :-) Nejde tě jen tak prokouknout a právě díky tomu jsi pro většinu lidí přitažlivá a zajímavá. Někdy možná působíš dokonce chladně a klukům připadá, jakoby ses o ně vůbec nezajímala. Nebojíš se jít za novým a neznámým, jsi odvážná a romantické a máš ráda svádění, flirt a lichotky.

Známé osobnosti ve znamení Berana!

Marlon Brando, Jan Ámos Komenský, Charles Chaplin, Bohumil Hrabal, Giacomo Casanova, Jan Svěrák, Vincent Van Gogh, Vlasta Burian, Eddie Murphy, Lucie Bílá, Albert Einstein, Mariah Carey, Dagmar Havlová, Leonardo da Vinci, Olga Šípková, Adolf Hitler.
Beran

Kdo se k tobě hodí?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zapoj se do nějaké společenské akce, ostatní v tobě objeví příjemnou společnici a kamarádku. Nejlepší doba na pořádný mejdan! Pěkně si to užívej! Přejeme krásné narozeniny!:-)
Beran

Býk (21. 4. - 21. 5.)

(21. dubna - 21. května)
Pracuj na svém image. Vypadá to totiž, že se brzy vášnivě zamiluješ! Možná půjde o nový objev, možná oprášíš staronovou lásku! Bude ti skvěle a všechny problémy odvane jarní větřík... :-)
Býk

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Žádnou velkou romantiku nehledej, ale spíš sonduj situaci! O svých pocitech nemluv s každým na potkání, nemuselo by se ti to vyplatit. Raději se stáhni do soukromí, potřebuješ se zklidnit a odpočinout si od lidí.
Blíženci

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nezapomeň na své tělo a zaskoč si zase jednou do posilovny nebo zaplavat. Je možné, že se ve tvém životě objeví nějaký nový obdivovatel! Bude se ti dařit, sluníčko ti dobilo baterky a máš radost ze života.
Rak

Lev (23. 7. - 23. 8.)

Můžeš se dostat do hádek s okolím, kdy opět zjistíš, že ti nikdo nerozumí, ale zvládneš to s úsměvem. Možná by bylo dobré se trošku zamyslet nad tím, jestli není chyba i v tobě. Krouží kolem tebe kluk ve znamení Býka nebo Kozoroha, dej si na něj pozor!
Lev

Panna (24. 8. - 22. 9.)

Nečekaný dárek ti zaručí dobrou náladu, kterou budeš přenášet i na okolí. Mysli na to, že lidé málokdy říkají ostatním pravdu do očí, takže tvoje dobře míněná upřímnost se nemusí setkat vždycky s pochopením.
Panna

Váhy (23. 9. - 22. 10.)

Nezapomeň část svého času věnovat přátelům. Někdy na ně trochu pozapomínáš, tak pozor, aby se ti to nevrátilo. Vytáhni staré projekty, myšlenky a nápady. Jsi na novém začátku, pusť se do toho s chutí!
Váhy

Štír (23. 10. - 21. 11.)

Přelom měsíce ukáže nové příležitosti. Konec dubna se už ponese ve znamení úžasného dobrodružství, flirtů, ale i skutečné lásky! Vyvrcholí i všechny přátelské vztahy. Pozor si dej jen na možné zranění. Koncem měsíce tě čeká super zpráva.
Štír

Střelec (22. 11. - 22. 12.)

Po polovině měsíce dubna se nebraň svým pocitům. V rodině budou možná vznikat konflikty. Pozor, ať kvůli hádce tomu nezničíš opravdové a hluboké city! Vzniknou nová přátelství a vztahy a budeš překvapená množstvím nových, lákavých nabídek.
Střelec

Kozoroh (23. 12. - 19. 1.)

Zkus vyhledat starého přítele a překvapit ho pozváním na kafe nebo do kina. Překvapí tě, jak je váš vztah stále intenzivní! Změň životosprávu a dodržuj pitný režim. Uvidíš, že změna k lepšímu přijde rychle.
Kozoroh

Vodnář (20. 1. - 19. 2.)

Pokud nejsi zdravotně úplně v pořádku, dlouho odkládaná návštěva ordinace by se ti nemusela vyplatit! Potkáš lidi, kteří tě budou motivovat a inspirovat. Od teď jsou ti hvězdy nakloněny pro změny - v soukromých záležitostech, ale i ve vztazích k ostatním.
Vodnář

Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Čekají tě krásné jarní dny plné lásky! Pozor si dej jen na samolibost. Snaž se víc projevit to, co je uvnitř tvojí duše a nebuď povrchní co se týče tvých přátel. Neodpustili by ti to. Koncem dubna tě může potkat nečekaná ztráta.
Ryby
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama