Jestli jste se sem nějakým způsobem dostali, tak to tu aspoň omrkněte...!!!!A hlasujte v anketě díky....

Horoskopy na Březen

7. března 2007 v 16:03 | Ivska |  Horoskopy

Znamení měsíce: RYBY (20. 2 - 20. 3)

Jaká jsi?

Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Tito lidé zpravidla více naslouchají než mluví. Jsou přizpůsobiví, mají skromnou a nesobeckou povahu. Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé. Dají se snadno svést, navazují známosti velmi snadno. Na druhých vnímají jenom lepší stránky, zápory raději neberou na vědomí. Proto v lásce dost často přinášejí oběti nebo trpí. Bývají dosti závislí na lidech, které milují.

Známé osobnosti ve znamení Panny!

Bruce Willis, Albert Einstein, Sharon Stone, George Washington, Bedřich Smetana, Jiří Menzel, Michelangelo, Ema Destinová, Viktor Hugo, Lucie Vondráčková, Cindy Crawford, Karolína Světlá
Ryby

Kdo se k tobě hodí?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Koncem měsíce bys měla potkat zajímavého kluka ve znamení Ryb nebo Kozoroha! Nenech si ho utéct a měj oči otevřené! Ve škole, v obchodě, při venčení psa, nebo třeba u bazénu. Mysli také na svoje kámošky, některý z nich má možná pěknou depku a potřebuje podpořit!
Beran

Býk (21. 4. - 21. 5.)

(21. dubna - 21. května)
Tenhle měsíc by se ti mělo všechno sis předsevzala naprosto skvěle dařit! Potkáš spoustu nových skvělých lidí, se kterými budeš mít hodně společného. Březen přeje umění, takže maluj, piš, zpívej, tancuj, zkrátka dělej, co tě baví!
Býk

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Ve škole hrozí několik hádek s učiteli nebo kámoškami, ale nakonec všechno dobře dopadne. Snaž se někdy nebýt ve všem za každou cenu první a mysli na to, že někdy je lepší mlčet, než říct něco, co tě později hodně mrzí. Kluci po tobě jdou!
Blíženci

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Obklop se kamarádkami a koukejte vyrazit na nějakou větší akcičku. Vypadá to totiž, že bys tento měsíc mohla konečně natrefit na svého vysněného prince! Zamysli se taky nad obměnou svých hadříků. Prober skříň a udělej mini bazar oblečení!
Rak

Lev (23. 7. - 23. 8.)

Zbytečně se podceňuješ! Ukaž všem, co v tobě je a nestyď se projevit. Lidi kolem to určitě ocení a nejen že stoupneš v oblibě, ale také si tě budou víc vážit:-) Když nebudeš mít občas náladu na kamarádky, zavři se doma, dej si příjemnou koupel a věnuj se sama sobě.
Lev

Panna (24. 8. - 22. 9.)

Kolem poloviny března tě čeká zajímavá zpráva nebo dopis! Buď připravená na všechno a hlavně jednej v klidu a s rozmyslem. Nevrhej se do věcí po hlavě. Ve škole to trochu zaskřípe, ale je to jen na tobě. Pokud máš problémy, najdi si doučování.
Panna

Váhy (23. 9. - 22. 10.)

Pokud právě s někým chodíš, snaž se nebýt taková žárlivka a nech svému miláčkovi taky trochu prostoru a klidu. Snaž se vžít do jeho kůže. Musí vědět, že mu věříš. Někdo v rodině tě hodně potřebuje, ale možná je mu hloupé, říci ti o pomoc.
Váhy

Štír (23. 10. - 21. 11.)

Potřebovala bys na pár dní vydechnout, někdy máš pocit, že je toho na tebe přece jen trochu moc. Odpočívej u oblíbeného seriálu, nebo vytáhni kámošku do kina a na drink. Nudit se určitě nebudete. Dej si pozor a trochu omez sladkosti, hrozí nárůst váhy. Mysli na léto a plavky:-)
Štír

Střelec (22. 11. - 22. 12.)

Někdo tě svými řečmi nebo chováním štve a vytáčí k nepříčetnosti? Zatni zuby a snaž se ho (nebo jí) ignorovat. Nakonec se projeví jako totální blb/ka a sam/a se strašně ztrapní. Koncem měsíce to vypadá na velkou lásku! Držíme palce.
Střelec

Kozoroh (23. 12. - 19. 1.)

Snaž se na lidi víc usmívat a věř tomu, že se ti to bude vracet. Hrozí problémy s dochvilností. Pokud ti dělá problémy ranní vstávání, nařiď si budík o půl hodiny dřív, třeba to pomůže:-) Dávej si pozor na přetvářku a lži svých kámošek! Hrozí zrada!
Kozoroh

Vodnář (20. 1. - 19. 2.)

Dej si bacha a raději se vyhýbej sportům všeho druhu. Hrozí nepříjemné zranění. Místo toho vyraž do oblíbeného obchůdku a prozkoumej to tam. Třeba natrefíš na super slevy:-) Mezi lidmi jsi jako ryba ve vodě. Ostatním je to příjemné, protože záříš spokojeností na všechny strany.
Vodnář

Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Narozeninový večírek by se mohl trochu zvrhnout, tak to moc nerozbal:-) Jinak samozřejmě přejeme všem Rybičkám všechno nejlepší a hodně lásky! S tou by to tento měsíc mělo být úplně super! Pokud nikoho nemáš, určitě na něj brzy narazíš! Lepší narozeninový dárek sis nemohla přát, ne?:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama